
Пристрої плавного пуску (софтстартер) і гальмування Altistart ATS48 110 А 400 В
83 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: ATS48C11Q
+380 (67) 193-00-11
- +380 (63) 820-08-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість дискретних входів | 5 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 110 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 530 ₴
