Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Пользовательские характеристики | |
| Індивід. упаковка | метал. кейс |
| Вага інструменту з упаковкою | 10 кг. |
| Габарити індив. упаковки | 410*240*120мм |
| Зусилля / Тиск макс. | 10 т. |
| Комплектация | Виносний прес, шланґ високого тиску, гідравлічна помпа, набір матриць (набір комплектів "матриця-пуансон"), шпильки - 2шт., упорний втулок, металевий кейс |
| Матриці в компл. ? | 16мм; 20мм; 26.2мм; 32.6мм; 39мм; 51мм |
| Один. вимір. | шт. |
| Спеціалізація інструменту | для пробивання отворів в сталевих листах (для перфорації метал. листів) |
| Тип матриць | змінні (6 пар "матриця-пуансон" в комплекті) |
| Товщина листа макс. | 3 мм. |
| Хід штока / Шланг, довжина | 25 мм / 1,2 м |
Информация для заказа
- Цена: 4 921 ₴

