Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Пользовательские характеристики | |
| Індивід. упаковка | метал. кейс |
| Вага інструменту з упаковкою | 11 кг. |
| Габарити індив. упаковки | 410*240*120мм |
| Зусилля / Тиск макс. | 15 т. |
| Комплектация | Виносний прес, шланґ високого тиску, гідравлічна помпа, набір матриць (набір комплектів "матриця-пуансон"), шпильки - 2шт., упорний втулок, металевий кейс |
| Матриці в компл. ? | 22мм; 27.5мм; 34мм; 43мм; 49мм; 60мм и квадрат 32мм*32мм |
| Один. вимір. | шт. |
| Спеціалізація інструменту | для пробивання отворів в сталевих листах (для перфорації метал. листів) |
| Тип матриць | змінні (7 пар "матриця-пуансон" в комплекті) |
| Товщина листа макс. | 3 мм. |
| Хід штока / Шланг, довжина | 25 мм / 1.2 м |
Информация для заказа
- Цена: 11 840 ₴

