
Світильник точковий накладний ЄВРОСВЕТ 18 Вт круг LED-SR-225-18 6400 К
210 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 193-00-11
- +380 (63) 820-08-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Вивантажувати для дилерів | Да |
| Вивантажувати на Розетку | Да |
| Вивантажувати на сайт | Да |
| Вивантажувати на хотлайн | Да |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 225 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару ЇМ | 000038835 |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Розділ для дилерів | Даунлайти накладні> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 196282318 |
| Світловий потік, ЛМ | 1450 |
| Термін служби | 25 000 год |
| Посилання на ютуб | Kd8f8TaWsg4 |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 30 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Файли | 3558097 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




